TransREAL®– транспортно-експедиційне об'єднання з багаторічним досвідом успішної діяльності в галузі міжнародних вантажних перевезень. Кваліфікація наших співробітників дозволяє успішно вирішувати логістичні завдання будь-якого ступеня складності.

Незважаючи на постійне зростання обсягу перевезень, нам вдалося зберегти індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта і кожному вантажу. Якість обслуговування клієнтів координується і постійно контролюється безпосередньо засновниками та керівництвом.

Наша фірма спеціалізується на організації експрес-доставок малотоннажних вантажів в мінімально можливі терміни (зазвичай протягом одного робочого тижня) практично з будь-якої країни західної Європи!

У цій сфері діяльності ми можемо пишатися іменами наших замовників і результатами успішно виконаних нами доручень!

Власний автопарк малотоннажних автомобілів дозволяє нам з максимальною гнучкістю реагувати на запити наших клієнтів. Ми надійно забезпечуємо дотримання встановленого клієнтами графіка завантажень, в робочому порядку вирішуємо всі питання з зарубіжними експедиціями, митними органами та вантажовідправниками.

Trans REAL ® - з тих небагатьох на ринку транспортних послуг експедиторів, які здатні запропонувати клієнтам свої послуги в області мультимодальних (морських, авіаційних, залізничних, автомобільних) перевезень, у тому числі малотоннажних і збірних вантажів.

Комплексне експедирування та супровід Ваших вантажів, із США і Південно-Східної Азії перебувають в порти Німеччини. Оформлення коноссаментов, розпакування контейнерів, зберігання, портові формальності, оформлення транзитних документів, доставка вантажу безпосередньо одержувачеві.

Ми знаємо, що таке сервіс!
Ми гарантуємо оперативність і надійність доставки вантажів, захист інтересів замовника, професійний рівень обслуговування, реальні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.